W tym miejscu możesz zgłosić błąd, który zauważysz w naszym serwisie. Ogólnie mówiąc błędy mogą mieć dwojaki charakter:

 • błędy związane z funkcjonowaniem serwsisu – czyli błędy, które sprawiają, że serwis nie wygląda i nie działa tak jak powinien (np. nieprawidłowe linki, niewyświetlające się strony, rozjeżdżające się style itp.).
 • błędy związane z informacjami zawartymi w serwisie – czyli błędne informacje podawane przez serwis (np. nieprawidłowe daty spotkań, zła lokalizacja, błędny organizator danego wydarzenia, błędy ortograficzne, gramatyczne, stylistyczne itp.).

Nie jesteśmy w stanie sami wykryć i poprawić tych wszystkich błędów – dlatego, by ten serwis był użyteczny i dostarczał prawdziwych informacji, potrzebana jest Wasza pomoc. Jeżeli zauważysz, że coś nie jest takie jak być powinno, daj, proszę, znać (z góry dziękujemy :-)).

Błąd możesz zgłosić na dwa sposoby:

 • formularzem (zakładka po lewej stronie poniżej);
 • przy pomocy maila (środkowa zakładka).

W prawej zakładce zebraliśmy odpowiedzi na najbardziej prawdopodobne pytania, związane ze zgłaszaniem błędów.

OPIS BŁĘDU:

W poniższych polach opisz błąd, który zauważyłaś/łeś. Bardzo ważne jest podanie strony, na której błąd wystąpił. Napisz też na czym błąd polega, i jeżeli masz taką wiedzę, w jaki sposób możemy go poprawić (zwłaszcza w przypadku błędów związanych z wyświetlaniem nieprawdziwych informacji o wydarzeniach, organizatorach lub lokalizacjach w których się wydarzenia odbywają).

 • Miejsce wystąpienia błędu:

 • Opis błędu:

 • Dodatkowe pliki: • TWOJE DANE:

  Podaj namiary na siebie, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować, w razie dodatkowych pytań (dane te nie będą wykorzystywane w innym celu):  Jeżeli nie chcesz korzystać z formularza z zakładki obok, możesz przesłać wszystkie potrzebne informacje mailem na adres kontakt@calapolskawielbipana.pl.

  Opisz błąd, który zauważyłaś/łeś. Bardzo ważne jest podanie strony, na której błąd wystąpił. Napisz też na czym błąd polega, i jeżeli masz taką wiedzę, w jaki sposób możemy go poprawić (zwłaszcza w przypadku błędów związanych z wyświetlaniem nieprawdziwych informacji o wydarzeniach, organizatorach lub lokalizacjach w których się wydarzenia odbywają). Możesz dołączyć pliki, które ilustrować będą sam błąd, lub sposób, w jaki możemy go usunąć.

  WAŻNE: Kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Rafała Dziedzica, ul. Stanisławowska 85a/3, 54-611 Wrocław – administratora danych osobowych – w celu obsługi zapytania (w żadnym innym celu nie będziemy tych danych wykorzystywać). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wglądu do danych osobowych oraz ich poprawiania. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu i polityce prywatności (regulamin serwisu i polityka prywatności dostępne jest tutaj: Regulamin serwisu i polityka prywatności).

  Oczywiście 🙂 Jeżeli widzisz coś, co możemy poprawić napisz do nas. Nie obiecujemy, że wszystko od razu poprawimy (nie zawsze będzie taka techniczna możliwość) ale nad każdym zgłoszeniem pochylimy się, i, jeżeli to będzie możliwe, usuniemy usterkę 🙂 Wierzymy głęboko, że tylko dzięki współpracy osób korzystających z tego serwisu i osób stojących po drugiej stronie internetu (czyli administrujących nim) uda się stworzyć przydatne i służące uwielbieniu Pana narzędzie.

  W takie sytuacji możesz wysłać pytanie korzystając ze strony kontakt. Jeżeli korzystasz z Facebooka, możesz skontaktować się z nami przez wiadomość wysłaną z naszej Facebookowej strony: Strona Cała Polska wielbi Pana na Facebooku.