Wtorkowe spotkania modlitewne – Wspólnota Michael, Wrocław, Ołbin

//Wtorkowe spotkania modlitewne – Wspólnota Michael, Wrocław, Ołbin
Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

Wszyscy spotykamy się we wtorki o godzinie 19-tej na wspólnej modlitwie, którą rozpoczynamy hymnem do Ducha Świętego (spotykamy się  w Salezjańskim Domu Młodzieżowym, wejście od strony kościoła przy ul. B. Prusa 78 we Wrocławiu). Charakterystycznymi elementami naszych spotkań są: modlitwa uwielbienia, modlitwa psalmami i śpiewem oraz katecheza głoszona przez księdza lub jednego z animatorów. Za przygotowanie spotkania i wybór tematu katechezy odpowiedzialna jest grupa animatorów pod kierunkiem lidera.

W każdy drugi wtorek miesiąca spotykamy się o godzinie 18-tej na wspólnej Eucharystii w kościele. Po mszy św. adorujemy Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie modląc się o uzdrowienie i uwolnienie. Do wspólnej modlitwy zapraszamy również wszystkich sympatyków Odnowy w Duchu Świętym, by budować jedność w wymiarze parafialnym.

Aktualną informacje dot. spotkania możesz sprawdzić tutaj: http://michael.odnowa.org

Odwiedź również naszą stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/michaelwroclaw/

Nagranie ze spotkania, które odbyło się 12 grudnia 2017r. (UWIELBIENIE – METODA NA UZDROWIENIE, ks. Paweł Druszcz)

Więcej nagrań z naszych spotkań znajdziesz tutaj: https://www.youtube.com/channel/UCuXo8XXRr9ZVcxJESsaWKTg/videos

Muzyka na chwałę Pana!

Chcemy się z Wami podzielić playlistą „Muzyka na chwałę Pana”. Umieszczamy na niej nasze ulubione pieśni uwielbienia. Wierzymy, że playlista ta może rozpalać w nas Boży ogień, tak byśmy oddali się całkowicie naszemu Ojcu.

Jeżeli chcesz, aby ta playlista odtwarzała się w tle, gdy przeglądasz naszą stronę, uruchom playlistę a potem kliknij w logo YouTube (opcja: Obejrzyj na youtube.com).

Ps. Jeżeli masz ochotę na muzykę uwielbienia przeplataną modlitwami i świadectwami to polecam playlistę pochodzącą z Zapisków z zielonego zeszytu (blog, który prowadzę równolegle z tym projektem). Znajdziesz ją tutaj: Muzyka na chwałę Pana + modlitwy i świadectwa.