Wspólna modlitwa i rozważanie Pisma Świętego – Wspólnota „Betlejem”, Białystok

Strona główna/Studiowanie Pisma Świętego, Uwielbienie śpiewem i tańcem/Wspólna modlitwa i rozważanie Pisma Świętego – Wspólnota „Betlejem”, Białystok
Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

W każdy czwartek o godz. 18.00. bezpośrednio po Mszy Św. Grupa spotyka się na wspólnej modlitwie i rozważaniu Pisma Świętego. W spotkaniach uczestniczy od 30 do 50 osób o dużej rozpiętości wiekowej(od 18 do 60 lat) i różnorodnych zawodach. Osoby te łączy pragnienie poszukiwania Boga, doświadczenia miłości Bożej, pogłębianie wiary w obecność Boga w ich życiu.

Muzyka na chwałę Pana!

Chcemy się z Wami podzielić playlistą „Muzyka na chwałę Pana”. Umieszczamy na niej nasze ulubione pieśni uwielbienia. Wierzymy, że playlista ta może rozpalać w nas Boży ogień, tak byśmy oddali się całkowicie naszemu Ojcu.

Jeżeli chcesz, aby ta playlista odtwarzała się w tle, gdy przeglądasz naszą stronę, uruchom playlistę a potem kliknij w logo YouTube (opcja: Obejrzyj na youtube.com).

Ps. Jeżeli masz ochotę na muzykę uwielbienia przeplataną modlitwami i świadectwami to polecam playlistę pochodzącą z Zapisków z zielonego zeszytu (blog, który prowadzę równolegle z tym projektem). Znajdziesz ją tutaj: Muzyka na chwałę Pana + modlitwy i świadectwa.