Wrocław, Oporów

Strona główna/Wieczór Chwały (uwielbienie) – Agalliasis, Wrocław, Oporów/Wieczór Chwały (uwielbienie) – Agalliasis, Wrocław, Oporów
Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

Wieczór Chwały – Agalliasis, Wrocław, Oporów

Wieczór Chwały - Agalliasis, Wrocław, Oporów

Wieczór Chwały – Agalliasis, Wrocław, Oporów

Zapraszamy Cię do wspólnej modlitwy uwielbienia podczas piątkowego Wieczoru Chwały (w każdy piątek za wyjątkiem pierwszego piątku miesiąca).
Przyjdź osobiście ul. Sobótki 42 (Salka parafialna) Wrocław-Oporów, lub przyłącz się on-line.
Start 19:15

Jeżeli jesteś ciekawy jak wyglądają nasze spotkania, poniżej zapis jednego z naszych uwielbień (zarejestrowane 19.01.2018r)

Transmisja uwielbienia dostępna będzie tutaj: http://agalliasis.pl/kanal-youtube/

Muzyka na chwałę Pana!

Chcemy się z Wami podzielić playlistą „Muzyka na chwałę Pana”. Umieszczamy na niej nasze ulubione pieśni uwielbienia. Wierzymy, że playlista ta może rozpalać w nas Boży ogień, tak byśmy oddali się całkowicie naszemu Ojcu.

Jeżeli chcesz, aby ta playlista odtwarzała się w tle, gdy przeglądasz naszą stronę, uruchom playlistę a potem kliknij w logo YouTube (opcja: Obejrzyj na youtube.com).

Ps. Jeżeli masz ochotę na muzykę uwielbienia przeplataną modlitwami i świadectwami to polecam playlistę pochodzącą z Zapisków z zielonego zeszytu (blog, który prowadzę równolegle z tym projektem). Znajdziesz ją tutaj: Muzyka na chwałę Pana + modlitwy i świadectwa.