Łódź, Śródmieście

/, Uwielbienie śpiewem i tańcem/Uwielbieniowa Łódź Ratunkowa – Mocni w Duchu, Łódź, Śródmieście
Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

Uwielbieniowa Łódź Ratunkowa – Łódź, Śródmieście

Uwielbieniowa Łódź Ratunkowa - Łódź, Śródmieście

Uwielbieniowa Łódź Ratunkowa – Łódź, Śródmieście

Inicjatywa dla młodzieży z gimnazjów i liceów.

Uwielbieniowa Łódź Ratunkowa to specjalny wieczór, raz w miesiącu, kiedy młodzi mogą mocno uwielbiać Boga. Spotkania odbywają się o godz. 19.00 w kościele Jezuitów w Łodzi (ul. Sienkiewicza 60). Jest to wydarzenie wysokonakładowe – od profesjonalnego nagłośnienia po światła koncertowe w kościele. Muzycznie nad wydarzeniem czuwa zespół Mocni w Duchu. Spotkanie animuje grupa młodzieżowa Młodość – lubię to.

Uwielbieniowa Łódź Ratunkowa to zaproponowanie młodym w Kościele czegoś bardzo atrakcyjnego, na co mogą zaprosić kolegów i nie będą się wstydzić braku profesjonalizmu. Zadaniem Uwielbieniowej Łodzi Ratunkowej jest wzmocnić działania na rzecz młodych, które prowadzimy regularnie podczas katechezy i pracy w parafiach. Często brakuje nam środków, aby zrobić coś profesjonalnie. Ten brak chcemy wypełnić Uwielbieniową Łodzią Ratunkową.

Skupiamy się na młodzieży z gimnazjów i liceów. Zapraszamy również młodszych studentów. Do kościoła mogą wejść tylko ludzie młodzi. Dla katechetów, rodziców i opiekunów przewidujemy miejsca na chórze. Wydarzenie jest transmitowane na YouTube w jakości full HD.

Daty spotkań w roku szkolnym 2018/2019,
będą to piątki, a w Wielkim Poście wtorki:

28 IX, 26 X, 23 XI, 25 I, 22 II, 26 III, 26 IV, 24 V.

Uwielbieniowa Łódź Ratunkowa wyglądała tak:

Link do strony wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/UwielbieniowaLodzRatunkowa/

Aktualny kalendarz transmisji on-line: http://odnowa.jezuici.pl/kalendarz/transmisje

Playlista na Youtube gdzie można zobaczyć poprzednie „Łodzie”: Playlista YT

Muzyka na chwałę Pana!

Chcemy się z Wami podzielić playlistą „Muzyka na chwałę Pana”. Umieszczamy na niej nasze ulubione pieśni uwielbienia. Wierzymy, że playlista ta może rozpalać w nas Boży ogień, tak byśmy oddali się całkowicie naszemu Ojcu.

Jeżeli chcesz, aby ta playlista odtwarzała się w tle, gdy przeglądasz naszą stronę, uruchom playlistę a potem kliknij w logo YouTube (opcja: Obejrzyj na youtube.com).

Ps. Jeżeli masz ochotę na muzykę uwielbienia przeplataną modlitwami i świadectwami to polecam playlistę pochodzącą z Zapisków z zielonego zeszytu (blog, który prowadzę równolegle z tym projektem). Znajdziesz ją tutaj: Muzyka na chwałę Pana + modlitwy i świadectwa.