Spotkanie modlitewne, Msza o uzdrowienie – Wspólnota „Jezus Miłosierny”, Złotów

Strona główna/Spotkanie modlitewne, Msza o uzdrowienie – Wspólnota „Jezus Miłosierny”, Złotów/Spotkanie modlitewne, Msza o uzdrowienie – Wspólnota „Jezus Miłosierny”, Złotów
Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

Zapraszamy na cotygodniowe spotkania wspólnoty (środy), które rozpoczynają się Mszą Świętą o godz. 18.30, a kończą Apelem o 21.00. Podczas tych spotkań jest miejsce na żywą, spontaniczną modlitwę wspólnotową, konferencję, rozważanie Słowa Bożego i dzielenie się nim.

Spotkania odbywają się w salkach przy parafii N.W.M.P. w Złotowie.

Ponadto w każdy pierwszą środę miesiąca o 18.30 prowadzimy Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie (oprócz wakacji)

Więcej o aktualnym planie spotkań możesz znaleźć na naszej stronie na Facebooku: https://www.facebook.com/Odnowa-w-Duchu-Świętym-im-Jezus-Miłosierny-w-Złotowie-1010088479128422/

Muzyka na chwałę Pana!

Chcemy się z Wami podzielić playlistą „Muzyka na chwałę Pana”. Umieszczamy na niej nasze ulubione pieśni uwielbienia. Wierzymy, że playlista ta może rozpalać w nas Boży ogień, tak byśmy oddali się całkowicie naszemu Ojcu.

Jeżeli chcesz, aby ta playlista odtwarzała się w tle, gdy przeglądasz naszą stronę, uruchom playlistę a potem kliknij w logo YouTube (opcja: Obejrzyj na youtube.com).

Ps. Jeżeli masz ochotę na muzykę uwielbienia przeplataną modlitwami i świadectwami to polecam playlistę pochodzącą z Zapisków z zielonego zeszytu (blog, który prowadzę równolegle z tym projektem). Znajdziesz ją tutaj: Muzyka na chwałę Pana + modlitwy i świadectwa.