Spotkanie modlitewne – Wspólnota „Jerozolima”, Wejherowo

Strona główna/Spotkanie modlitewne – Wspólnota „Jerozolima”, Wejherowo/Spotkanie modlitewne – Wspólnota „Jerozolima”, Wejherowo
Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

Spotkanie modlitewne – Wspólnota „Jerozolima”, Wejherowo

Spotkanie modlitewne - Wspólnota "Jerozolima", Wejherowo

Spotkanie modlitewne – Wspólnota „Jerozolima”, Wejherowo

Wspólnota „Jerozolima” spotyka się w każdy wtorek po Mszy św. o godz. 18:00 w kościele pw. Chrystusa Króla w Wejherowie (zapraszamy do salki wejście przez zakrystię). W trzeci wtorek miesiąca po Mszy św. odbywa się modlitwa wstawiennicza, w której posługuje wspólnota.

Grupa ma charakter otwarty i serdecznie zaprasza na spotkania wszystkich chętnych niezależnie od wieku, stanu i płci.

Świadectwa

Czy nasza modlitwa ma moc? Czy warto prosić kogoś o modlitwę w naszych intencjach?… Te i podobnego typu pytania zapewne goszczą czasami w naszych sercach. Niektórzy proszą wspólnotę i osoby z nią związane o modlitwę – chcielibyśmy, byście zapoznali się ze świadectwami, które ukazują moc modlitwy, moc łaski, która rozlewa się, gdy modlitwa dotyka Bożego Serca. Znajdziesz je tutaj

Intencje modlitewne możesz przesłać tutaj: Intencje modlitewne

Najnowsze informacje o naszych spotkaniach znajdziesz tutaj:

 

Muzyka na chwałę Pana!

Chcemy się z Wami podzielić playlistą „Muzyka na chwałę Pana”. Umieszczamy na niej nasze ulubione pieśni uwielbienia. Wierzymy, że playlista ta może rozpalać w nas Boży ogień, tak byśmy oddali się całkowicie naszemu Ojcu.

Jeżeli chcesz, aby ta playlista odtwarzała się w tle, gdy przeglądasz naszą stronę, uruchom playlistę a potem kliknij w logo YouTube (opcja: Obejrzyj na youtube.com).

Ps. Jeżeli masz ochotę na muzykę uwielbienia przeplataną modlitwami i świadectwami to polecam playlistę pochodzącą z Zapisków z zielonego zeszytu (blog, który prowadzę równolegle z tym projektem). Znajdziesz ją tutaj: Muzyka na chwałę Pana + modlitwy i świadectwa.