Spotkanie modlitewne

//Spotkanie modlitewne, Wieczór uwielbienia z modlitwą o uzdrowienie – Wspólnota „Oblubienica Pana”, Pyskowice Śląskie
Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

Spotkanie modlitewne, Wieczór uwielbienia z modlitwą o uzdrowienie – Wspólnota „Oblubienica Pana”, Pyskowice Śląskie

Spotkania modlitewne

Zapraszamy Cię na spotkania modlitewne Wspólnoty!

Kiedy: czwartki o godzinie 19.00.

Gdzie: Salka Domu Katechetycznego parafii Nawrócenia Św. Pawła Apostoła w Pyskowicach. PYSKOWICE, ul. Wieczorka 3. (Współrzędne GPS: N 500 24,36; E 180 37,56)

Spotkania są otwarte dla wszystkich! Uwielbijmy razem naszego Pana Jezusa Chrystusa!

Nagranie z naszego spotkania:

Ponadto: Wieczór uwielbienia z modlitwą o uzdrowienie (Eucharystia i Adoracja) – każdy 2 czwartek miesiąca o godz. 19:00
Kościół pw. Nawrócenia Św. Pawła w Pyskowicach

Więcej o naszych spotkaniach i aktualnym ich planie znajdziesz tutaj: http://www.oblubienicapana.pl/index.php/aktualnosci 

Zapraszamy również na naszą stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/oblubienicapana/

Muzyka na chwałę Pana!

Chcemy się z Wami podzielić playlistą „Muzyka na chwałę Pana”. Umieszczamy na niej nasze ulubione pieśni uwielbienia. Wierzymy, że playlista ta może rozpalać w nas Boży ogień, tak byśmy oddali się całkowicie naszemu Ojcu.

Jeżeli chcesz, aby ta playlista odtwarzała się w tle, gdy przeglądasz naszą stronę, uruchom playlistę a potem kliknij w logo YouTube (opcja: Obejrzyj na youtube.com).

Ps. Jeżeli masz ochotę na muzykę uwielbienia przeplataną modlitwami i świadectwami to polecam playlistę pochodzącą z Zapisków z zielonego zeszytu (blog, który prowadzę równolegle z tym projektem). Znajdziesz ją tutaj: Muzyka na chwałę Pana + modlitwy i świadectwa.