Spotkanie modlitewne – Mocni w Duchu, Łódź, Śródmieście

Strona główna/Spotkanie modlitewne – Mocni w Duchu, Łódź, Śródmieście/Spotkanie modlitewne – Mocni w Duchu, Łódź, Śródmieście
Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

Spotkanie modlitewne – Mocni w Duchu, Łódź, Śródmieście

Spotkanie modlitewne - Mocni w Duchu, Łódź, Śródmieście

Spotkanie modlitewne – Mocni w Duchu, Łódź, Śródmieście

Spotkania modlitewne odbywają się w każdy poniedziałek (oprócz ostatniego poniedziałku miesiąca, kiedy jest Masza święta o uzdrowienie). Podczas spotkania wielbimy Pana Boga oddając mu codzienne sprawy, dziękując za wszystkie łaski, którymi nas obsypuje. Modlimy się śpiewem, sercem, w ciszy, w językach i głośno radując się z Jego obecności pośród nas. Dołącz do nas i Ty!

Gdzie:

Sala Teatralna przy Kościele o. Jezuitów ul. Sienkiewicza 60

Aktualny kalendarz transmisji on-line: http://odnowa.jezuici.pl/kalendarz/transmisje

Nagranie ze spotkania z dn. 22.01.2018r

 

Muzyka na chwałę Pana!

Chcemy się z Wami podzielić playlistą „Muzyka na chwałę Pana”. Umieszczamy na niej nasze ulubione pieśni uwielbienia. Wierzymy, że playlista ta może rozpalać w nas Boży ogień, tak byśmy oddali się całkowicie naszemu Ojcu.

Jeżeli chcesz, aby ta playlista odtwarzała się w tle, gdy przeglądasz naszą stronę, uruchom playlistę a potem kliknij w logo YouTube (opcja: Obejrzyj na youtube.com).

Ps. Jeżeli masz ochotę na muzykę uwielbienia przeplataną modlitwami i świadectwami to polecam playlistę pochodzącą z Zapisków z zielonego zeszytu (blog, który prowadzę równolegle z tym projektem). Znajdziesz ją tutaj: Muzyka na chwałę Pana + modlitwy i świadectwa.