Spotkanie modlitewne – Effatha, Rumia

Strona główna/Spotkanie modlitewne – Effatha, Rumia/Spotkanie modlitewne – Effatha, Rumia
Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

Spotkanie modlitewne – Effatha, Rumia

Spotkanie modlitewne - Effatha, Rumia

Spotkanie modlitewne – Effatha, Rumia

Spotykamy się raz w tygodniu, w każdy czwartek w godz.19:00-21:00, w salce nr.2 w dolnym Kościele, na wspólnym uwielbianiu Boga.

Spotkania mają różny charakter:

  • I czwartek to spotkanie modlitewne oparte na dzieleniu się rozeznanym Bożym Słowem;
  • II czwartek to Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie (dla wszystkich parafian);
  • III czwartek to kolejne spotkanie modlitewne;
  • IV czwartek to wspólne uwielbienie Boga w Eucharystii, a po Niej spotkanie z braćmi i siostrami przy herbatce, czyli agapa.

Spotkania są otwarte dla każdego, pozwalają zakosztować Żywego Słowa i osobistego spotkania z Miłującą Obecnością Jezusa Chrystusa, naszego Pana. Na każdym spotkaniu doświadczamy Potężnego działania Ducha Świętego i Jego Darów.

Każde spotkanie przemienia nasze serca, nasze życie, nasze relacje z bliźnimi, byśmy mogli zaświadczyć o Miłości i Dobroci naszego Boga. O tym, że On Jest, że Żyje, że Działa pośród nas i w nas!

Tutaj przeczytasz świadectwo związane z naszymi spotkaniami: 24 godziny dla Pana. Świadectwo Oli.

 

Muzyka na chwałę Pana!

Chcemy się z Wami podzielić playlistą „Muzyka na chwałę Pana”. Umieszczamy na niej nasze ulubione pieśni uwielbienia. Wierzymy, że playlista ta może rozpalać w nas Boży ogień, tak byśmy oddali się całkowicie naszemu Ojcu.

Jeżeli chcesz, aby ta playlista odtwarzała się w tle, gdy przeglądasz naszą stronę, uruchom playlistę a potem kliknij w logo YouTube (opcja: Obejrzyj na youtube.com).

Ps. Jeżeli masz ochotę na muzykę uwielbienia przeplataną modlitwami i świadectwami to polecam playlistę pochodzącą z Zapisków z zielonego zeszytu (blog, który prowadzę równolegle z tym projektem). Znajdziesz ją tutaj: Muzyka na chwałę Pana + modlitwy i świadectwa.