Spotkania modlitewno-formacyjne – Wspólnota „Nasyceni Duchem Świętym”, Bolszewo

//Spotkania modlitewno-formacyjne – Wspólnota „Nasyceni Duchem Świętym”, Bolszewo
Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

Spotkania modlitewno-formacyjne – Wspólnota „Nasyceni Duchem Świętym”, Bolszewo

Spotykamy się w każdy piątek po wieczornej mszy świętej w dolnym kościele.

Naszym centralnym spotkaniem modlitewno – formacyjnym jest comiesięczna adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie a także uwielbienie Pana Jezusa w ostatni piątek miesiąca.

Zaczynamy Eucharystią o 18:00.

W cyklu miesięcznym na cotygodniowych spotkaniach jest czas na modlitwę charyzmatyczną, Eucharystię, adorację i grupki dzielenia i katechezę.

Zapraszamy.
Spotkania mają charakter otwarty.

Aktualności na temat naszych spotkań możecie znaleźć na naszej stronie na Facebooku: https://www.facebook.com/nasyceniduchem

Muzyka na chwałę Pana!

Chcemy się z Wami podzielić playlistą „Muzyka na chwałę Pana”. Umieszczamy na niej nasze ulubione pieśni uwielbienia. Wierzymy, że playlista ta może rozpalać w nas Boży ogień, tak byśmy oddali się całkowicie naszemu Ojcu.

Jeżeli chcesz, aby ta playlista odtwarzała się w tle, gdy przeglądasz naszą stronę, uruchom playlistę a potem kliknij w logo YouTube (opcja: Obejrzyj na youtube.com).

Ps. Jeżeli masz ochotę na muzykę uwielbienia przeplataną modlitwami i świadectwami to polecam playlistę pochodzącą z Zapisków z zielonego zeszytu (blog, który prowadzę równolegle z tym projektem). Znajdziesz ją tutaj: Muzyka na chwałę Pana + modlitwy i świadectwa.