Spotkania modlitewne – Wspólnota „Syjon”, Prostki

Strona główna/Spotkania modlitewne – Wspólnota „Syjon”, Prostki/Spotkania modlitewne – Wspólnota „Syjon”, Prostki
Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

Spotkania modlitewne – Wspólnota „Syjon”, Prostki

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Syjon”  zaprasza na spotkania modlitewne, które odbywają się w poniedziałki o godz. 17.45 w sali katechetycznej na plebanii.

Spotkania modlitewne to forma liturgii, która jest wspólnym dziełem wszystkich uczestników spotkania. Daje możliwość każdemu z obecnych aktywnie włączyć się w modlitwę przez wypowiedzenie swojej własnej modlitwy, podzieleniem się swoim odbiorem słowa Bożego, jak również daniem świadectwa o konkretnym działaniu Boga w życiu. Głównym punktem jest słuchanie i rozważanie słowa Bożego. Stale w spotkaniach modlitewnych uczestniczy ok. 15 osób.
Charyzmatem grupy jest czynny udział w służbie Kościoła, a także modlitwy w intencji parafii i kapłanów.

Wspólnota jest otwarta na nowych członków grupy. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy pragną odnowić i powierzyć swoje życie Panu Bogu.

Muzyka na chwałę Pana!

Chcemy się z Wami podzielić playlistą „Muzyka na chwałę Pana”. Umieszczamy na niej nasze ulubione pieśni uwielbienia. Wierzymy, że playlista ta może rozpalać w nas Boży ogień, tak byśmy oddali się całkowicie naszemu Ojcu.

Jeżeli chcesz, aby ta playlista odtwarzała się w tle, gdy przeglądasz naszą stronę, uruchom playlistę a potem kliknij w logo YouTube (opcja: Obejrzyj na youtube.com).

Ps. Jeżeli masz ochotę na muzykę uwielbienia przeplataną modlitwami i świadectwami to polecam playlistę pochodzącą z Zapisków z zielonego zeszytu (blog, który prowadzę równolegle z tym projektem). Znajdziesz ją tutaj: Muzyka na chwałę Pana + modlitwy i świadectwa.