Spotkania modlitewne – Wspólnota „Effatha”, Gdańsk

Strona główna/Spotkania modlitewne – Wspólnota „Effatha”, Gdańsk/Spotkania modlitewne – Wspólnota „Effatha”, Gdańsk
Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

Spotkania modlitewne – Wspólnota „Effatha”, Gdańsk

Katolicka Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym EFFATHA w Gdańsku

Zaprasza na spotkania modlitewne:

piątek godzina 18.30 kaplica Królowej Apostołów

(wejście od ul. Elżbietańskiej)

pierwszy piątek miesiąca Kościół Św.Elżbiety godz.16.00

Spotkania modlitewne Wspólnoty EFFATHA rozpoczynamy Mszą św. w kaplicy Matki Bożej Królowej Apostołów przy kościele św. Elżbiety. Po Eucharystii trwamy w dalszej modlitwie prowadzonej przez animatorów, podczas, której wielbimy Boga spontaniczną modlitwą w językach, dziękujemy za wszelkie łaski otrzymane z Jego rąk, przepraszamy za nasze słabości i upadki, oraz z ufnością prosimy o dary i charyzmaty Ducha Świętego. Kapłan obecny na spotkaniu kieruje do nas katechezy oparte na fragmentach Pisma Świętego i Katechizmu Kościoła Katolickiego.

Ważną częścią spotkania modlitewnego jest czytanie i rozważanie Słowa Bożego, oraz dzielenie się refleksjami odnośnie jego treści.  W czasie spotkań członkowie wspólnoty dzielą się również świadectwami działania Boga w ich życiu, oraz darem proroctwa i poznania poprzez przekaz radości, światła, pocieszenia, nadziei i miłości do bliźniego. Ponadto wspólnota posługuje w pierwszy piątek miesiąca modlitwą wstawienniczą, gdzie każdy może doświadczyć spotkania z Żywym Bogiem.

Aktualne informacje o organizowanych przez nas spotkaniach możesz znaleźć tutaj: http://www.effatha.com.pl/index.php

 

Muzyka na chwałę Pana!

Chcemy się z Wami podzielić playlistą „Muzyka na chwałę Pana”. Umieszczamy na niej nasze ulubione pieśni uwielbienia. Wierzymy, że playlista ta może rozpalać w nas Boży ogień, tak byśmy oddali się całkowicie naszemu Ojcu.

Jeżeli chcesz, aby ta playlista odtwarzała się w tle, gdy przeglądasz naszą stronę, uruchom playlistę a potem kliknij w logo YouTube (opcja: Obejrzyj na youtube.com).

Ps. Jeżeli masz ochotę na muzykę uwielbienia przeplataną modlitwami i świadectwami to polecam playlistę pochodzącą z Zapisków z zielonego zeszytu (blog, który prowadzę równolegle z tym projektem). Znajdziesz ją tutaj: Muzyka na chwałę Pana + modlitwy i świadectwa.