Spotkania modlitewne (uwielbienie, modlitwa wstawiennicza) – Wspólnota „Getsemani”, Dębno

Strona główna/Spotkania modlitewne (uwielbienie, modlitwa wstawiennicza) – Wspólnota „Getsemani”, Dębno/Spotkania modlitewne (uwielbienie, modlitwa wstawiennicza) – Wspólnota „Getsemani”, Dębno
Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

Zapraszamy na otwarte spotkanie modlitewne wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym „Getsemani”.

Spotykamy się na modlitwie w każdą środę po Mszy Świętej o godzinie 18°°.
Oprócz stałych członków grudy na spotkania przychodzą osoby proszące o modlitwę w różnych sprawach życiowych np. o uzdrowienie, o pracę, o poczęcie dziecka, o wyjście z nałogów, o nawrócenie itd.
Bóg obficie rozdaje łaski, czego na każdym spotkaniu doświadczamy.
Każde spotkanie kończy się dziękczynieniem, uwielbieniem Boga oraz błogosławieństwem.

Muzyka na chwałę Pana!

Chcemy się z Wami podzielić playlistą „Muzyka na chwałę Pana”. Umieszczamy na niej nasze ulubione pieśni uwielbienia. Wierzymy, że playlista ta może rozpalać w nas Boży ogień, tak byśmy oddali się całkowicie naszemu Ojcu.

Jeżeli chcesz, aby ta playlista odtwarzała się w tle, gdy przeglądasz naszą stronę, uruchom playlistę a potem kliknij w logo YouTube (opcja: Obejrzyj na youtube.com).

Ps. Jeżeli masz ochotę na muzykę uwielbienia przeplataną modlitwami i świadectwami to polecam playlistę pochodzącą z Zapisków z zielonego zeszytu (blog, który prowadzę równolegle z tym projektem). Znajdziesz ją tutaj: Muzyka na chwałę Pana + modlitwy i świadectwa.