Spotkania modlitewne, Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie – Wspólnota „Apostołowie Pana”, Ełk

//Spotkania modlitewne, Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie – Wspólnota „Apostołowie Pana”, Ełk
Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

Grupa Odnowy w Duchu Świętym Apostołowie Pana przy parafii św. Jana Pawła II w Ełku spotyka się we wtorki o godz. 19:00 w salce nad przedszkolem – wejście od tyłu. Odnowa w Duchu Świętym to zaproszenie do wejścia w miłość Pana Boga i przemiany swojego życia. Duch Święty uzdalnia człowieka do dialogu z Bogiem, do odnajdywania Go w Słowie Bożym i w wydarzeniach dnia codziennego. Na spotkaniu modlimy się spontanicznie, rozważamy fragment Słowa Bożego, rozmawiamy. Duch Święty objawia się w swoich darach, wystarczy Mu się poddać.

Raz w miesiącu w każdą drugą środę  miesiąca w roku szkolnym zapraszamy na godz. 19:00 na mszę świętą z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała. Grupa wstawiennicza obejmuje w szczególny sposób modlitwą indywidualne intencje składane do skrzyneczki umieszczonej przy ołtarzu Bożego Miłosierdzia. Służymy też modlitwą wstawienniczą osobom, które o to poproszą.

W spotkaniach i we mszy świętej może uczestniczyć każdy, także osoby spoza wspólnoty. Zapraszamy!

Muzyka na chwałę Pana!

Chcemy się z Wami podzielić playlistą „Muzyka na chwałę Pana”. Umieszczamy na niej nasze ulubione pieśni uwielbienia. Wierzymy, że playlista ta może rozpalać w nas Boży ogień, tak byśmy oddali się całkowicie naszemu Ojcu.

Jeżeli chcesz, aby ta playlista odtwarzała się w tle, gdy przeglądasz naszą stronę, uruchom playlistę a potem kliknij w logo YouTube (opcja: Obejrzyj na youtube.com).

Ps. Jeżeli masz ochotę na muzykę uwielbienia przeplataną modlitwami i świadectwami to polecam playlistę pochodzącą z Zapisków z zielonego zeszytu (blog, który prowadzę równolegle z tym projektem). Znajdziesz ją tutaj: Muzyka na chwałę Pana + modlitwy i świadectwa.