Spotkania modlitewne, Eucharystia, Adoracja Najświętszego Sakramentu – Wspólnota „Nowe Jeruzalem”, Wasilków

Strona główna/Spotkania modlitewne, Eucharystia, Adoracja Najświętszego Sakramentu – Wspólnota „Nowe Jeruzalem”, Wasilków/Spotkania modlitewne, Eucharystia, Adoracja Najświętszego Sakramentu – Wspólnota „Nowe Jeruzalem”, Wasilków
Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

Spotykamy się w każdy poniedziałek. Rozpoczynamy Eucharystią o godz. 18.00. W pierwszy poniedziałek miesiąca po Mszy św. mamy adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy. W pozostałe poniedziałki gromadzimy się na spotkania modlitewne w salce na plebanii.

Bieżące informacje o spotkaniach możesz znaleźć tutaj: http://jeruzalemnowe.net

Muzyka na chwałę Pana!

Chcemy się z Wami podzielić playlistą „Muzyka na chwałę Pana”. Umieszczamy na niej nasze ulubione pieśni uwielbienia. Wierzymy, że playlista ta może rozpalać w nas Boży ogień, tak byśmy oddali się całkowicie naszemu Ojcu.

Jeżeli chcesz, aby ta playlista odtwarzała się w tle, gdy przeglądasz naszą stronę, uruchom playlistę a potem kliknij w logo YouTube (opcja: Obejrzyj na youtube.com).

Ps. Jeżeli masz ochotę na muzykę uwielbienia przeplataną modlitwami i świadectwami to polecam playlistę pochodzącą z Zapisków z zielonego zeszytu (blog, który prowadzę równolegle z tym projektem). Znajdziesz ją tutaj: Muzyka na chwałę Pana + modlitwy i świadectwa.