Spotkania modlitewne, Adoracja Najświętszego Sakramentu – Wspólnota „Radość w Panu”, Sokołów Podlaski

Strona główna/Spotkania modlitewne, Adoracja Najświętszego Sakramentu – Wspólnota „Radość w Panu”, Sokołów Podlaski/Spotkania modlitewne, Adoracja Najświętszego Sakramentu – Wspólnota „Radość w Panu”, Sokołów Podlaski
Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

Spotykamy się w każdy czwartek o godzinie 19-ej, a na nasze spotkania przychodzi około 20-30 osób.

Zapraszamy wszystkich którzy pragną doświadczać realnego działania Ducha Świętego w swoim życiu, właśnie teraz w XXI wieku. Wszystkich którzy są zagubieni i pragną poznać Jego miłość, akceptacje i przebaczenie. I tych którzy już „zasmakowali” Boga w swoim życiu i są zdecydowani przy nim Trwać i pogłębiać z Nim osobową relację.

Ponadto odnowa w Duchu Świętym „Radość w Panu” w każdy trzeci czwartek miesiąca serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na wspólną Adorację Najświętszego Sakramentu (18:45 – 19:30).
Adoracja odbywa się w ciszy. Poświęć trochę czasu na szczerą duchową rozmowę z Panem Jezusem!

Aktualne informacje o naszych spotkaniach możesz znaleźć na naszym profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/odnowa.w.duchu.sw.sokolow.podlaski/

Przez Facebooka możesz też zadać nam pytania dotyczące organizowanych przez nas spotkań 🙂

Muzyka na chwałę Pana!

Chcemy się z Wami podzielić playlistą „Muzyka na chwałę Pana”. Umieszczamy na niej nasze ulubione pieśni uwielbienia. Wierzymy, że playlista ta może rozpalać w nas Boży ogień, tak byśmy oddali się całkowicie naszemu Ojcu.

Jeżeli chcesz, aby ta playlista odtwarzała się w tle, gdy przeglądasz naszą stronę, uruchom playlistę a potem kliknij w logo YouTube (opcja: Obejrzyj na youtube.com).

Ps. Jeżeli masz ochotę na muzykę uwielbienia przeplataną modlitwami i świadectwami to polecam playlistę pochodzącą z Zapisków z zielonego zeszytu (blog, który prowadzę równolegle z tym projektem). Znajdziesz ją tutaj: Muzyka na chwałę Pana + modlitwy i świadectwa.