Mocni w Duchu, Łódź, Śródmieście

//Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie – Mocni w Duchu, Łódź, Śródmieście
Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie – Mocni w Duchu, Łódź, Śródmieście

Prowadzimy każdego miesiąca dwie Eucharystie z modlitwą o uzdrowienie. Gromadzą one każdorazowo ok. 2500 – 3000 osób. Gromadzimy się na modlitwie o uzdrowienie w ostatni poniedziałek miesiąca o godz. 18:30 oraz w niedzielę, które poprzedza ten poniedziałek o godz. 17:30. Są to zawsze dwa dni obok siebie.
Wiele osób przychodzi na te Eucharystie z powodu choroby. Bogu dziękujemy, że mamy liczne świadectwa uzdrowień fizycznych. Ale jeszcze więcej osób na tych Eucharystiach odkrywa Boga żywego. Z reguły na tych Eucharystiach spowiada ośmiu kapłanów. Spowiadają od dwóch do trzech godzin – tylu jest chętnych!

Msze święte z modlitwą o uzdrowienie prowadzone są w kościele jezuitów od 1988 roku. Początkowo była to jedna Eucharystia w miesiącu. Jednak z powodów bezpieczeństwa, kiedy ścisk w kościele był taki, że osoby były zgniatane, w 2003 roku została podjęta decyzja, że będą to dwie Msze święte – dzień po dniu. Od czasu tej decyzji poprawił się bardzo komfort modlitwy – w kościele jest dużo ludzi, ale nie ma ścisku.

Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie - Mocni w Duchu, Łódź, Śródmieście

Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie – Mocni w Duchu, Łódź, Śródmieście

Od 2010 r. Eucharystie z modlitwą o uzdrowienie są transmitowane w internecie. Obecnie można w nich uczestniczyć na naszym kanale na YouTubie oraz na Facebooku.

Intencje na Mszę można składać pod adresem: http://odnowa.jezuici.pl/kontakt/napisz-intencje
Wszystkie intencje przesłane za pośrednictwiem formularza złożymy na ołtarzu podczas modlitwy.

„Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Albowiem każdy, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Gdy którego z was syn prosi o chleb, czy jest taki, który poda mu kamień? Albo gdy prosi o rybę, czy poda mu węża? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec wasz, który jest w niebie, da to, co dobre, tym, którzy Go proszą” (Mt 7,7-11)

Szczegóły wydarzenia na FB:  Modlitwa o uzdrowienie z transmisją online

Transmisję na żywo możesz oglądać tutaj: http://mocnionline.jezuici.pl/

Aktualny kalendarz transmisji on-line: http://odnowa.jezuici.pl/kalendarz/transmisje

Nagranie z Mszy o uzdrowienie z 26.06.2017r:

Muzyka na chwałę Pana!

Chcemy się z Wami podzielić playlistą „Muzyka na chwałę Pana”. Umieszczamy na niej nasze ulubione pieśni uwielbienia. Wierzymy, że playlista ta może rozpalać w nas Boży ogień, tak byśmy oddali się całkowicie naszemu Ojcu.

Jeżeli chcesz, aby ta playlista odtwarzała się w tle, gdy przeglądasz naszą stronę, uruchom playlistę a potem kliknij w logo YouTube (opcja: Obejrzyj na youtube.com).

Ps. Jeżeli masz ochotę na muzykę uwielbienia przeplataną modlitwami i świadectwami to polecam playlistę pochodzącą z Zapisków z zielonego zeszytu (blog, który prowadzę równolegle z tym projektem). Znajdziesz ją tutaj: Muzyka na chwałę Pana + modlitwy i świadectwa.