Warszawa, Stary Mokotów

//Msza z modlitwą o uzdrowienie – Warszawa, Stary Mokotów
Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

Msza z modlitwą o uzdrowienie – Warszawa, Stary Mokotów

Msza z modlitwą o uzdrowienie - Warszawa, Stary Mokotów

Msza z modlitwą o uzdrowienie – Warszawa, Stary Mokotów

Wierzymy, że nasz Bóg jest dobrym Ojcem, który chce uzdrawiać i podnosić swoje dzieci. W każdą PIERWSZĄ ŚRODĘ MIESIĄCA gromadzimy się w Sanktuarium na Rakowieckiej, aby Go uwielbiać i prosić o UZDROWIENIE, tam gdzie tego potrzebujemy.

Czym ta Msza różni się od wszystkich innych? Niczym – poza tym, że w Kościele znajdują się ludzie, którzy wierzą, że Bóg może i chce działać w ich życiu. I dzięki tej wierze Bóg może czynić cuda.

Wierzymy, że nasza obecność, wzniesione ręce i gorliwa modlitwa budują wiarę innych ludzi, którzy przychodzą szukać pomocy u Boga. Jesteśmy tam również, aby służyć śpiewem, modlitwą, słowem poznania.

Na Mszy od kilku lat posługujemy wraz z Grupą Maria i Grupą Kontakt, które również działają przy parafii Św. Andrzeja Boboli.

Jeśli potrzebujesz, aby Bóg wkroczył do twojego życia, uzdrowił Cię i uwolnił – przyjdź!
Jeśli nie wierzysz, że cokolwiek może się zmienić – przyjdź tym bardziej i posłuchaj niesamowitych świadectw!

GDZIE?
Sanktuarium Św. Andrzeja Boboli
ul. Rakowiecka 61, Warszawa

KIEDY?
Każda pierwsza środa miesiąca
godz. 19.00
(w wyjątkowych wypadkach Msza jest przesuwana na kolejny tydzień – informacje bieżące w aktualnościach na stronie)

Muzyka na chwałę Pana!

Chcemy się z Wami podzielić playlistą „Muzyka na chwałę Pana”. Umieszczamy na niej nasze ulubione pieśni uwielbienia. Wierzymy, że playlista ta może rozpalać w nas Boży ogień, tak byśmy oddali się całkowicie naszemu Ojcu.

Jeżeli chcesz, aby ta playlista odtwarzała się w tle, gdy przeglądasz naszą stronę, uruchom playlistę a potem kliknij w logo YouTube (opcja: Obejrzyj na youtube.com).

Ps. Jeżeli masz ochotę na muzykę uwielbienia przeplataną modlitwami i świadectwami to polecam playlistę pochodzącą z Zapisków z zielonego zeszytu (blog, który prowadzę równolegle z tym projektem). Znajdziesz ją tutaj: Muzyka na chwałę Pana + modlitwy i świadectwa.