Wydarzenia dostępne w chwili uruchomienia wersji Beta

//Wydarzenia dostępne w chwili uruchomienia wersji Beta

Wydarzenia dostępne w chwili uruchomienia wersji Beta

Dostepne wydarzenia

W chwili uruchamiania pierwszej wersji serwisu „Cała Polska wielbi Pana” prezentujemy wydarzenia organizowane przez 7 organizatorów:

Daje to na razie cztery miasta (Łódź, Skierniewice, Warszawa i Wrocław) oraz 164 wydarzeń w bazie (w tą liczbę wchodzą wszystkie instancje powtarzających się wydarzeń na 6 miesięcy do przodu – stąd ta liczba jest tak duża :-)).

Mamy nadzieje że funkcjonalność serwisu będzie wam odpowiadać i wkrótce wydarzeń i organizatorów będzie w naszej bazie znacznie więcej 🙂

2018-02-01T12:05:08+00:00Aktualności|

Muzyka na chwałę Pana!

Chcemy się z Wami podzielić playlistą „Muzyka na chwałę Pana”. Umieszczamy na niej nasze ulubione pieśni uwielbienia. Wierzymy, że playlista ta może rozpalać w nas Boży ogień, tak byśmy oddali się całkowicie naszemu Ojcu.

Jeżeli chcesz, aby ta playlista odtwarzała się w tle, gdy przeglądasz naszą stronę, uruchom playlistę a potem kliknij w logo YouTube (opcja: Obejrzyj na youtube.com).

Ps. Jeżeli masz ochotę na muzykę uwielbienia przeplataną modlitwami i świadectwami to polecam playlistę pochodzącą z Zapisków z zielonego zeszytu (blog, który prowadzę równolegle z tym projektem). Znajdziesz ją tutaj: Muzyka na chwałę Pana + modlitwy i świadectwa.