Serwis „Cała Polska wielbi Pana” otrzymał błogosławieństwo Kurii Metropolitalnej Wrocław :-)

//Serwis „Cała Polska wielbi Pana” otrzymał błogosławieństwo Kurii Metropolitalnej Wrocław :-)

Serwis „Cała Polska wielbi Pana” otrzymał błogosławieństwo Kurii Metropolitalnej Wrocław :-)

Katolicka Odnowa w Duchu Świętym

W dniu 22.06.2018 odbyło się spotkanie z ks. Wojciechem Jaśkiewiczem, który jest diecezjalnym koordynatorem duchownym Odnowy w Duchu Świętym Archidiecezji Wrocławskiej. Na tym spotkaniu mogliśmy zaprezentować nasze przedsięwzięcie i prosić o rozeznanie co do jego przyszłości. Był to wspaniały czas, który z jednej strony zaowocował sugestiami zmian w samym serwisie oraz z drugiej, wlał w nasze serca dużo nadziei, dzięki dobremu przyjęciu naszej inicjatywy. Na tym spotkaniu oficjalną zgodę na zaangażowanie się w projekt otrzymał ks. Wojciech Szablowski, który został duszpasterzem serwisu „Cała Polska wielbi Pana”.

Zmiany w serwisie zostały już wprowadzone, i tym samym przybliżamy się do momentu, gdy z okresu testowo-próbnego, będziemy mogli „przenieść” nasz serwis w uruchomienie „pełną parą” i tym samym zaprezentować to przedsięwzięcie, z odwagą, całemu światu 🙂

Niech nasz dobry Ojciec będzie uwielbiony!

2018-07-05T09:12:47+00:00Aktualności|

Muzyka na chwałę Pana!

Chcemy się z Wami podzielić playlistą „Muzyka na chwałę Pana”. Umieszczamy na niej nasze ulubione pieśni uwielbienia. Wierzymy, że playlista ta może rozpalać w nas Boży ogień, tak byśmy oddali się całkowicie naszemu Ojcu.

Jeżeli chcesz, aby ta playlista odtwarzała się w tle, gdy przeglądasz naszą stronę, uruchom playlistę a potem kliknij w logo YouTube (opcja: Obejrzyj na youtube.com).

Ps. Jeżeli masz ochotę na muzykę uwielbienia przeplataną modlitwami i świadectwami to polecam playlistę pochodzącą z Zapisków z zielonego zeszytu (blog, który prowadzę równolegle z tym projektem). Znajdziesz ją tutaj: Muzyka na chwałę Pana + modlitwy i świadectwa.