Projekt „Cała Polska wielbi Pana” otrzymał błogosławieństwo biskupa Andrzeja Siemieniewskiego

//Projekt „Cała Polska wielbi Pana” otrzymał błogosławieństwo biskupa Andrzeja Siemieniewskiego

Projekt „Cała Polska wielbi Pana” otrzymał błogosławieństwo biskupa Andrzeja Siemieniewskiego

Bp. Andrzej Siemieniewski

W dniu 27 września mieliśmy przyjemność spotkać się z bp. Andrzejem Siemieniewskim i przedstawić biskupowi projekt „Cała Polska wielbi Pana”. Idea serwisu spotkała się z ciepłym przyjęciem i zachętą,  aby dalej rozwijać to dzieło. Bardzo się z tego cieszymy 🙂

Ponadto biskup podzielił się z nami kilkoma uwagami dotyczącymi rozwijania części teoretycznej, która dotyczy uwielbienia, i którą, mamy nadzieje, wkrótce mocno rozbudujemy w naszym serwisie. Chcemy w niej przybliżyć znaczenie uwielbienia w Piśmie Świętym oraz Tradycji Kościoła Katolickiego. Mamy nadzieję, że dzięki sugestiom biskupa Andrzeja Siemieniewskiego uda nam się zaprezentować te informacje w czytelny i atrakcyjny sposób 🙂

2018-10-22T06:36:41+00:00Aktualności|

Muzyka na chwałę Pana!

Chcemy się z Wami podzielić playlistą „Muzyka na chwałę Pana”. Umieszczamy na niej nasze ulubione pieśni uwielbienia. Wierzymy, że playlista ta może rozpalać w nas Boży ogień, tak byśmy oddali się całkowicie naszemu Ojcu.

Jeżeli chcesz, aby ta playlista odtwarzała się w tle, gdy przeglądasz naszą stronę, uruchom playlistę a potem kliknij w logo YouTube (opcja: Obejrzyj na youtube.com).

Ps. Jeżeli masz ochotę na muzykę uwielbienia przeplataną modlitwami i świadectwami to polecam playlistę pochodzącą z Zapisków z zielonego zeszytu (blog, który prowadzę równolegle z tym projektem). Znajdziesz ją tutaj: Muzyka na chwałę Pana + modlitwy i świadectwa.