Playlista „Muzyka na chwałę Pana” na naszym kanale YouTube :-)

//Playlista „Muzyka na chwałę Pana” na naszym kanale YouTube :-)

Playlista „Muzyka na chwałę Pana” na naszym kanale YouTube :-)

Muzyka na chwałę Pana

Playlista „Muzyka na chwałę Pana” na naszym kanale YouTube 🙂

Na naszym kanale w serwisie Youtube od dzisiaj znajdziesz playlistę „Muzyka na chwałę Pana”To zbiór utworów, przy pomocy których, każdego dnia wielbimy naszego dobrego Ojca w niebie. Dzielimy się nią z tobą, wierząc, że i twoje serce będzie poruszone pieśniami zawartymi w tym zbiorze. Ufamy, że z Bożą pomocą, będziemy tą playlistę stale wzbogacać o kolejne utwory, które poruszą nasze serca. Tak aby był to ciągle rozwijający się zbiór (podobnie jak rozwijał się będzie serwis „Cała Polska wielbi Pana” :-))

Playlista jest również dostępna z każdego miejsca w serwisie – aby do niej dotrzeć wybierz „plus” znajdujący się po prawej stronie każdej strony (na poniższym screenie wskazuje go czerwona strzałka):

Playlista Muzyka na chwałę Pana

Playlista Muzyka na chwałę Pana

Niech Pan będzie uwielbiony !!!

2018-02-06T19:34:52+00:00Aktualności|

Muzyka na chwałę Pana!

Chcemy się z Wami podzielić playlistą „Muzyka na chwałę Pana”. Umieszczamy na niej nasze ulubione pieśni uwielbienia. Wierzymy, że playlista ta może rozpalać w nas Boży ogień, tak byśmy oddali się całkowicie naszemu Ojcu.

Jeżeli chcesz, aby ta playlista odtwarzała się w tle, gdy przeglądasz naszą stronę, uruchom playlistę a potem kliknij w logo YouTube (opcja: Obejrzyj na youtube.com).

Ps. Jeżeli masz ochotę na muzykę uwielbienia przeplataną modlitwami i świadectwami to polecam playlistę pochodzącą z Zapisków z zielonego zeszytu (blog, który prowadzę równolegle z tym projektem). Znajdziesz ją tutaj: Muzyka na chwałę Pana + modlitwy i świadectwa.