Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Syjon – Wrocław, Muchobór Wielki

/Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Syjon – Wrocław, Muchobór Wielki
Ładowanie Wydarzenia

← Wróc do Wydarzenia

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Syjon – Wrocław, Muchobór Wielki

http://syjon.org.pl

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Syjon działa przy parafii pw. Świętego Michała Archanioła we Wrocławiu.

Nasza wspólnota powstała po to, by oddawać cześć wszechmogącemu Bogu. Należą do niej osoby młode, w średnim wieku, oraz seniorzy. Bezrobotni oraz cieżko pracujący. Kobiety i mężczyźni. Osoby ciężko doświadczone przez życie oraz takie, o których można powiedzieć, że urodziły się w czepku. Jesteśmy bardzo różni – tym co nas łączy to pragnienie pogłębiania naszej wiary. Pragnienie ,by poznawać Boga coraz bardziej. By zanurzać się coraz mocniej w Jego obecności. By uczyć się wielbić Go niezależnie od tego, czego doświadczamy w naszym życiu.

POZNAJ NAS BLIŻEJ

Obecnie opiekunem wspólnoty jest Ks. Wojciech Szablowski

Liderką wspólnoty jest Sylwia Kowalkowska

Kalendarz z aktualnymi datami spotkań: http://syjon.org.pl/events/

Adres: 

Wrocław-Muchobór Wielki,

parafia pw. św. Michała Archanioła,

ul. Stanisławowska 87

Maj 2019

Czerwiec 2019

Lipiec 2019

Sierpień 2019

Wrzesień 2019

Październik 2019

+ Export Events

Muzyka na chwałę Pana!

Chcemy się z Wami podzielić playlistą „Muzyka na chwałę Pana”. Umieszczamy na niej nasze ulubione pieśni uwielbienia. Wierzymy, że playlista ta może rozpalać w nas Boży ogień, tak byśmy oddali się całkowicie naszemu Ojcu.

Jeżeli chcesz, aby ta playlista odtwarzała się w tle, gdy przeglądasz naszą stronę, uruchom playlistę a potem kliknij w logo YouTube (opcja: Obejrzyj na youtube.com).

Ps. Jeżeli masz ochotę na muzykę uwielbienia przeplataną modlitwami i świadectwami to polecam playlistę pochodzącą z Zapisków z zielonego zeszytu (blog, który prowadzę równolegle z tym projektem). Znajdziesz ją tutaj: Muzyka na chwałę Pana + modlitwy i świadectwa.