Skierniewice, Osiedle Zadębie

/Wspólnota „Głos Pana” – Skierniewice, Osiedle Zadębie
Ładowanie Wydarzenia

← Wróc do Wydarzenia

Wspólnota „Głos Pana” – Skierniewice, Osiedle Zadębie

|https://glospana.pl

Wspólnota „Głos Pana” – Skierniewice, Osiedle Zadębie

Wspólnota "Głos Pana" - Skierniewice, Osiedle Zadębie

Wspólnota „Głos Pana” – Skierniewice, Osiedle Zadębie

Jesteśmy grupą osób, które doświadczyły w swoim życiu spotkania z żywym Jezusem. Pragniemy by Bóg docierał przez nas do tych, którzy Go potrzebują, dlatego angażujemy się w ewangelizację naszego miasta i kraju. Częścią wspólnych spotkań są konferencje biblijne czy adoracja Najświętszego Sakramentu. Odkryliśmy w swoim życiu moc uwielbienia Boga, dlatego spotkania naszej wspólnoty w dużej mierze poświęcamy uwielbieniu. Jako wspólnota posługiwaliśmy z gośćmi takimi jak Maria Vadia czy ks. Tom Dilorenzo. Nasze spotkania odbywają się w kościele parafii Miłosierdzia Bożego w Skierniewicach, a opiekuje się nami ks. proboszcz Jan Rawa.

Wszystkich serdecznie zapraszamy! 🙂

Nasza misja

Wierzymy, że Jezus Chrystus umarł na krzyżu i zmartwychwstał dając tym samym nam wszystkim – wierzącym ochrzczonym, autorytet w Jego Imieniu. Jesteśmy synami i córkami Boga i zgodnie z Jego obietnicą chcemy nieść Dobrą Nowinę wszędzie tam, gdzie idziemy. Wierzymy, że Ewangelia niesie ze sobą moc, by uzdrawiać chorych, uwalniać zniewolonych i przemieniać życia tych, którzy ją przyjmują. Księga Izajasza w rozdziale 53 mówi o tym, że w Jego ranach jest nasze zdrowie. Jako wspólnota, głęboko wierzymy w tą prawdę, którą przekazuje nam Słowo Boże oraz obietnice zawarte w ostatnim nakazie misyjnym (Mk 16,15-18)

Głęboko wierzymy, że tym, czego najmocniej potrzebujemy dziś w Kościele,  jest powrót do osobistej relacji z Jezusem Chrystusem. Członkowie naszej wspólnoty, przeżywając osobiste spotkanie z Jezusem Chrystusem, doświadczyli przemiany swojego życia, jak i życia swoich rodzin. Wielu z nas zostało uzdrowionych fizycznie, uwolnionych z depresji, lęków i bezsensu życia, znajdując pasję w życiu, którą jest żywy Bóg – Jezus Chrystus. Jako wspólnota pragniemy angażować się w dzieło Nowej Ewangelizacji, które jak wierzymy, przyniesie nowy ogień do życia wierzących, którzy już go zatracili albo nigdy go nie doświadczyli. Jesteśmy zapraszani do prowadzenia modlitw o uzdrowienie, wieczorów chwały, rekolekcji parafialnych oraz formacji dla wspólnot w całej Polsce i poza granicami kraju. Dzielimy się naszym świadectwem i doświadczeniem oraz staramy się wprowadzać innych w posługiwanie charyzmatami oraz uwielbienie w Duchu i Prawdzie.

Spotkania

Spotkania Wspólnoty Uwielbienia „Głos Pana” odbywają się dwa razy w tygodniu (we wtorki i w piątki) i są otwarte dla wszystkich poza wyjątkami podanymi w nawiasach. W pierwsze wtorki miesiąca spotkania są zamknięte dla gości. Są to spotkania wyłącznie dla członków Wspólnoty Uwielbienia „Głos Pana”. Prosimy o planowanie przyjazdów do nas w pozostałe wtorki.

Aktualny kalendarz spotkań możesz sprawdzić tutaj: Kalendarz

Nasza lokalizacja 

Parafia Miłosierdzia Bożego
96-100 Skierniewice
ul. św. S. Faustyny Kowalskiej 1

Osoby

Zwierzchnik kościelny wspólnoty – ks. Jan Rawa

Lider wspólnoty – Marcin Zieliński

Znaleźć nas możesz również tutaj:

Facebook: Strona Wspólnoty

YouTube: Kanał Wspólnoty

Lipiec 2019

Sierpień 2019

Wrzesień 2019

Październik 2019

Listopad 2019

Grudzień 2019

+ Export Events

Muzyka na chwałę Pana!

Chcemy się z Wami podzielić playlistą „Muzyka na chwałę Pana”. Umieszczamy na niej nasze ulubione pieśni uwielbienia. Wierzymy, że playlista ta może rozpalać w nas Boży ogień, tak byśmy oddali się całkowicie naszemu Ojcu.

Jeżeli chcesz, aby ta playlista odtwarzała się w tle, gdy przeglądasz naszą stronę, uruchom playlistę a potem kliknij w logo YouTube (opcja: Obejrzyj na youtube.com).

Ps. Jeżeli masz ochotę na muzykę uwielbienia przeplataną modlitwami i świadectwami to polecam playlistę pochodzącą z Zapisków z zielonego zeszytu (blog, który prowadzę równolegle z tym projektem). Znajdziesz ją tutaj: Muzyka na chwałę Pana + modlitwy i świadectwa.