Nowe logo serwisu :-)

//Nowe logo serwisu :-)

Nowe logo serwisu :-)

Logo - Cała Polska wielbi Pana

Projekt „Cała Polska wielbi Pana” otrzymał nowe logo 🙂 Mamy nadzieje, że przypadnie ono wam do gustu 🙂

Tym samym faza testowania serwisu zakończyła się i rozpoczynamy pracę nad dalszym rozwojem serwisu. Wraz z początkiem roku szkolnego będziemy pracować nad uzupełnieniem merytorycznej części serwisu pt. „O uwielbieniu”. Mamy na to ciekawy pomysł, który, jeżeli taka będzie wola Pana, wkrótce się zmaterializuje :-). I dzięki temu będziemy mogli przybliżyć osobom należącym do Kościoła Katolickiego modlitwę uwielbienia: jej podstawy w Piśmie Świętym, oficjalne stanowisko Kościoła na jej temat, to jak zmieniała się w historii kościoła, oraz odpowiedzieć na wiele ważnych pytań, które są związane z tą formą modlitwy.

Jeżeli chcesz pomóc nam w tym dziele, to w pierwszej kolejności prosimy o modlitwę, abyśmy, cokolwiek robimy nad tym projektem, przede wszystkim szukali woli naszego Stwórcy i w pokorze podążali ścieżkami, które dla nas przygotował. A w drugiej kolejności, jeżeli czujesz, że chciałbyś współtworzyć z nami ten projekt, napisz do nas korzystając z zakładki kontakt. Wierzę, że to przedsięwzięcie współtworzyć będzie wiele osób – może właśnie ty jesteś jedną z nich? 🙂

Niech nasz dobry Tato obficie ci błogosławi 🙂

2018-08-26T19:23:53+00:00Aktualności|

Muzyka na chwałę Pana!

Chcemy się z Wami podzielić playlistą „Muzyka na chwałę Pana”. Umieszczamy na niej nasze ulubione pieśni uwielbienia. Wierzymy, że playlista ta może rozpalać w nas Boży ogień, tak byśmy oddali się całkowicie naszemu Ojcu.

Jeżeli chcesz, aby ta playlista odtwarzała się w tle, gdy przeglądasz naszą stronę, uruchom playlistę a potem kliknij w logo YouTube (opcja: Obejrzyj na youtube.com).

Ps. Jeżeli masz ochotę na muzykę uwielbienia przeplataną modlitwami i świadectwami to polecam playlistę pochodzącą z Zapisków z zielonego zeszytu (blog, który prowadzę równolegle z tym projektem). Znajdziesz ją tutaj: Muzyka na chwałę Pana + modlitwy i świadectwa.