Kontakt

/Kontakt
Kontakt2018-02-20T18:32:52+00:00

Na tej stronie znajdziesz narzędzia do kontaktu z nami we wszystkich sprawach poza dwoma wskazanymi poniżej:

Skontaktować możesz się z nami na trzy sposoby:

W zakładce po prawej stronie zawarliśmy najbardziej prawdopodobne pytania związane z kontaktem z nami.


[recaptcha]

Wyślij maila na adres: kontakt@calapolskawielbipana.pl

WAŻNE: Kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Rafała Dziedzica, ul. Stanisławowska 85a/3, 54-611 Wrocław – administratora danych osobowych – w celu obsługi zapytania (w żadnym innym celu nie będziemy tych danych wykorzystywać). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wglądu do danych osobowych oraz ich poprawiania. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu i polityce prywatności (regulamin serwisu i polityka prywatności dostępne jest tutaj: Regulamin serwisu i polityka prywatności).

Od razu po przesłaniu do nas maila otrzymasz automatyczne potwierdzenie tego, że mail do nas dotarł. Jeżeli wiadomość będzie wymagała odpowiedzi postaramy się na nią odpowiedzieć w ciągu 1 dnia roboczego. W sytuacjach dużego natężenia pracy/wiadomości ten czas może się wydłużyć. Mamy nadzieje jednak, że nie przekroczy 3-4 dni. Jeżeli po tym czasie nie otrzymasz od nas odpowiedzi, możesz się przypomnieć 😉 Postaramy się jak najszybciej wyjaśnić powód naszego opóźnienia.

Muzyka na chwałę Pana!

Chcemy się z Wami podzielić playlistą „Muzyka na chwałę Pana”. Umieszczamy na niej nasze ulubione pieśni uwielbienia. Wierzymy, że playlista ta może rozpalać w nas Boży ogień, tak byśmy oddali się całkowicie naszemu Ojcu.

Jeżeli chcesz, aby ta playlista odtwarzała się w tle, gdy przeglądasz naszą stronę, uruchom playlistę a potem kliknij w logo YouTube (opcja: Obejrzyj na youtube.com).

Ps. Jeżeli masz ochotę na muzykę uwielbienia przeplataną modlitwami i świadectwami to polecam playlistę pochodzącą z Zapisków z zielonego zeszytu (blog, który prowadzę równolegle z tym projektem). Znajdziesz ją tutaj: Muzyka na chwałę Pana + modlitwy i świadectwa.