Partnerzy tego projektu

//Partnerzy tego projektu
Partnerzy tego projektu2018-10-07T19:36:40+00:00

Partnerzy tego projektu

Dla każdej z osób/wspólnot/organizacji które zechcą wesprzeć to dzieło przeznaczyłem tą stronę (a w jaki sposób możesz je wesprzeć opisałem tutaj: Jak możesz pomóc :-)). Jeżeli chcesz się tu znaleźć, napisz do mnie (podaj nazwę, link do swojej strony, ew. logo) – korzystaj z formularza na stronie Kontakt. Z wielką przyjemnością umieszczę tu informację o tobie/was 🙂

Projekt „Cała Polska wielbi Pana” wspierają:

Zapiski z zielonego zeszytu

Muzyka na chwałę Pana!

Chcemy się z Wami podzielić playlistą „Muzyka na chwałę Pana”. Umieszczamy na niej nasze ulubione pieśni uwielbienia. Wierzymy, że playlista ta może rozpalać w nas Boży ogień, tak byśmy oddali się całkowicie naszemu Ojcu.

Jeżeli chcesz, aby ta playlista odtwarzała się w tle, gdy przeglądasz naszą stronę, uruchom playlistę a potem kliknij w logo YouTube (opcja: Obejrzyj na youtube.com).

Ps. Jeżeli masz ochotę na muzykę uwielbienia przeplataną modlitwami i świadectwami to polecam playlistę pochodzącą z Zapisków z zielonego zeszytu (blog, który prowadzę równolegle z tym projektem). Znajdziesz ją tutaj: Muzyka na chwałę Pana + modlitwy i świadectwa.