Kto stoi za tym projektem?

Wierzymy, że za tym projektem stoi Duch Święty, który włożył w nasze serca pragnienie stworzenie tego serwisu. Jeżeli jesteśmy w błędzie, to szybko projekt ten upadnie, bo bez wsparcia naszego Ojca nic udać się nie może.

Chcemy trwać w posłuszeństwie wobec Kościoła Rzymsko-Katolickiego, dlatego ważnym było, aby projekt ten dostał błogosławieństwo Kurii Metropolitalnej Wrocławskiej. Takie błogosławieństwo otrzymaliśmy na spotkaniu w dn. 22.06.2018r. na spotkaniu z koordynatorem duchownym Odnowy w Duchu Świętym Archidiecezji Wrocławskiej, ks. Wojciechem Jaśkiewiczem. Opiekunem duchowym projektu został ks. Wojciech Szablowski.

W tym momencie projekt współtworzą:

  • Rafał Dziedzic

Rafał Dziedzic

To że współtworzę ten projekt jest dowodem na to, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych :-). I że nasz dobry Ojciec ma poczucie humoru 🙂 Przecież przez większość swojego życia byłem „walczącym” ateistą, który jeżeli czegokolwiek był w życiu pewien, to właśnie tego, że Boga nie ma… Ale w 2015 roku narodziłem się ponownie i moje życie i to, czego jestem pewien, zmieniło się o 180 stopni:-) Więcej o moim nawróceniu piszę i mówię na blogu Zapiski z zielonego zeszytu.

Zawodowo zajmowałem się przez długi czas (1999 do 2012 roku) strategią, sprzedażą i zarządzaniem w agencji interaktywnej Adv.pl (obecnie J. Walter ThompsonGroup Poland). Wierzę, że to, czego nauczyłem wówczas, okaże się pomocne w rozwoju tego projektu 🙂

W tym projekcie odpowiadam za zarządzanie całością, kwestie techniczne i organizacyjne.

  • ks. Wojciech Szablowski
ks. Wojciech Szablowski

ks. Wojciech Szablowski

„Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia” (Flp 4,13)

W tym projekcie odpowiadam przede wszystkim za to, aby wszystkie treści, które się w nim znajdują, były zgodne z nauką Kościoła Katolickiego.