Jak możesz pomóc 🙂

Ten projekt, aby był skuteczny, potrzebuje wsparcia wielu osób. Wierzę głęboko, że jeżeli wezwanie, aby go stworzyć, pochodziło z Ducha Świętego, to takie wsparcie się pojawi 🙂

Jeżeli czujesz, że chciałbyś pomóc w rozwoju tego dzieła możesz to zrobić na kilka sposobów:

  • modlitwą – wierzę, że jest to najważniejszy sposób w jaki możesz pomóc temu projektowi. Jeżeli uznasz w swym sercu, że to przedsięwzięcie jest warte takiego wsparcia, to gorąco proszę o modlitwę. Po pierwsze o modlitwę, by dobry Bóg rozpalił w sercach Polaków pragnienie bliskiego z Nim obcowania, pogłębiania relacji z Jezusem, uwielbiania dobrego Ojca śpiewem, tańcem, podczas lektury Pisma Świętego, czy wielbienia Go w cudach doświadczanych za pośrednictwem modlitwy wstawienniczej. By coraz więcej osób doświadczało obecności Boga żywego i zarażało swoją radością, pokojem i wolnością innych, którzy życia w Bożej pełni poszukują. Proszę również o modlitwę za osoby pracujące nad rozwojem tego serwisu, aby w pokorze rozeznawali wolę Bożą wobec tego projektu. By w każdym swoim kroku szukali Bożej chwały, rezygnując z własnych pragnień i ambicji. I by z odwagą i wiarą odpowiadali na wezwania Ducha Świętego.
  • dostarczaniem informacji o spotkaniachjeżeli jesteś organizatorem spotkania organizowanego w ramach Kościoła Rzymsko-Katolickiego, na którym Bóg jest uwielbiony zapraszam, cię do współpracy. Wszelkie korzystanie z tego serwisu jest bezpłatne zgodnie z słowami „Darmo dostaliście – darmo dawajcie” (Mt 10,8). Jeżeli chcesz aby twoje spotkanie znalazło się w tej wyszukiwarce, przejdź tutaj: Dla organizatorów spotkań – tu znajdziesz wszelkie potrzebne informacje o tym, jak dodać spotkanie.
  • informowaniem innych o tym przedsięwzięciujeżeli uważasz, że ten projekt wart jest twojego wsparcia, możesz poinformować o nim swoich znajomych :-). Przekaż im adres: http://www.calapolskawielbipana.pl. Jeżeli prowadzisz własną stronę internetową, możesz umieścić na niej link do strony głównej (jak powyżej), do mapy uwielbienia w Polsce (http://www.calapolskawielbipana.pl/wydarzenia/map/), do listy transmisji on-line (http://www.calapolskawielbipana.pl/wydarzenia/?tribe__ecp_custom_4=Tak) albo do dowolnej innej strony w serwisie.
  • pomocą w zarządzaniu serwisemjeżeli dysponujesz czasem i/lub umiejętnościami związanym z administracją serwisem opartym na Wordpresie (motyw Avada, plugin The Events Calendar PRO) to jesteś bardzo mile widziana(y) w naszym zespole . Jeżeli chciałabyś/chciałbyś pomóc, ale wydaje ci się, że nie masz umiejętności, też daj znać. Wierzę, że Pan Bóg to wszystko pięknie poukłada :-). Skontaktuj się z nami poprzez stronę Kontakt.
  • zupełnie inaczej jeżeli czujesz w sercu że możesz pomóc temu projektowi w zupełnie inny sposób niż opisane powyżej, to również zachęcam do kontaktu (kliknij tutaj: Kontakt i napisz co Pan wlał w twoje serce).
Jak możes pomóc