Dla szukających uwielbienia

Strona udostępnia trzy podstawowe funkcjonalności – jeżeli chcesz poznać szczegóły kliknij w „plusik” przy nazwie wybranej funkcjonalności (jest też kilka pomniejszych, ale o nich pisać nie będę – to taki bonus dla tych, którzy z serwisem zechcą poeksperymentować:-)):

Lista transmisji on-line - funkcjonalności

Lista transmisji on-line – funkcjonalności

Ta funkcjonalność dostępna jest po wybraniu z menu głównego opcji: Uwielbienia z transmisją on-line

Na górze strony znajduje się dodatkowa wyszukiwarka, umożliwająca zawężenie listy wyświetlanych wyników (czerwona ramka, sekcja A na obrazku obok). Możliwe jest wskazanie dnia, po którym mają być wyszukiwane spotkania („Tydzień dla”). Można również wskazać słowo kluczowe, które musi znaleźć się w nazwie lub opisie spotkania („Wyszukaj”) . I, w końcu, można wskazać, w jakiej lokalizacji  ma odbywać się spotkanie („Blisko”).

Po prawej stronie (niebieska ramka, sekcja B na obrazku obok)  znajdują się filtry, które dodatkowo pozwalają na selekcje tych wyników, które nas interesują. Dostępne są następujące kryteria selekcji:

– Wyznanie (wybór wyznania organizatorów spotkania) – jeżeli nic nie zostało wybrane, kryterium to nie będzie brane pod uwagę.

– Treść spotkania (co jest głównym, planowanym tematem spotkania np. Adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwa wstawiennicza, Pismo Święte, uwielbienie tańcem i śpiewem).

– Miasto, w jakim odbywa się spotkanie (lista wyboru tych miast, w których zarejestrowane są spotkania)

– Województwo, w jakim odbywa się spotkanie (lista tych województw, w których odbywa się spotkanie)

– Czy spotkanie będzie transmitowane on-line (Do wyboru „Tak” lub „Nie”, dla tego widuku domyślnie zaznaczoną opcją jest „Tak”).

W części centralnej (ramka zielona, sekcja C) znajduje się kalendarz z listą wyników. Po wybraniu danego wydarzenia przechodzisz do szczegółów danego spotkania.

Mapa uwielbienia w Polsce - funkcjonalności

Mapa uwielbienia w Polsce – funkcjonalności

Ta funkcjonalność dostępna jest po wybraniu z menu głównego opcji: Mapa uwielbienia w Polsce

Na górze strony znajduje się mapka przedstawiająca mapę Polski i 50 najbliższych spotkań z całej Polski (czerwona ramka, sekcja A na obrazku obok). Po najechaniu na dany znacznik pojawia się podstawowe informacje o spotkaniu. Po kliknięciu w nazwę spotkania przechodzimy do szczegółów spotkania.

Poniżej mapy znajduje się dodatkowa wyszukiwarka, umożliwająca zawężenie listy wyświetlanych wyników (żółta ramka, sekcja B na obrazku obok). Możliwe jest wskazanie dnia, po którym mają być wyszukiwane spotkania („Tydzień dla”). Można również wskazać słowo kluczowe, które musi znaleźć się w nazwie lub opisie spotkania („Wyszukaj”) . I, w końcu, można wskazać, w jakiej lokalizacji  ma odbywać się spotkanie („Blisko”). UWAGA: mapa pokazuje spotkania odbywające się w promieniu 10 km od wskazanej lokalizacji (maksymalnie 50 spotkań spełniających te kryteria)

Po prawej stronie (niebieska ramka, sekcja C na obrazku obok)  znajdują się filtry, które dodatkowo pozwalają na selekcje tych wyników, które nas interesują. Dostępne są następujące kryteria selekcji:

– Wyznanie (wybór wyznania organizatorów spotkania – jeżeli nic nie zostanie wybrane, to kryterium nie będzie brane pod uwagę

– Treść spotkania (co jest głównym, planowanym tematem spotkania np. Adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwa wstawiennicza, Pismo Święte, uwielbienie tańcem i śpiewem)

– Miasto, w jakim odbywa się spotkanie (lista wyboru tych miast, w których zarejestrowane są spotkania)

– Województwo, w jakim odbywa się spotkanie (lista tych województw, w których odbywa się spotkanie)

– Czy spotkanie będzie transmitowane on-line (Do wyboru „Tak” lub „Nie” lub bez wyboru – wówczas to kryterium nie będzie brane pod uwagę).

W części centralnej (ramka zielona, sekcja D) znajduje się  listą wyników. Po wybraniu danego wydarzenia przechodzisz do szczegółów danego spotkania.

Szczegóły spotkania - funkcjonalności

Szczegóły spotkania – funkcjonalności

Ta funkcjonalność pojawia się za każdym razem, gdy wybierzemy jakieś spotkanie (klikniemy w jego nazwę lub w link „Dowiedz się więcej”).

Wyróżnić tu możemy trzy podstawowe rodzaje informacji:

– dane dotyczące samego spotkania (czerwona ramka, sekcja A na obrazku obok). Zakres podanych informacji będzie się różnił w zależności od specyfiki spotkania, danych udostępnianych przez organizatora itp. W optymalnej sytuacji znajdziesz tu następujące informacje:
a) opis spotkania;
b) miejsce gdzie odbywa się spoktanie;
c) termin spotkania;
d) kalendarz na stronie organizatora, w którym można potwierdzić to czy spotkanie się odbędzie;
e) relację z poprzednich spotkań (w formie filmów – jeżeli takie są dostępne);
f) informację czy przewidywana jest transmisja on-line i szczegóły ewentualnej transmisji;

– dane dotyczące organizatora (niebieska ramka, sekcja B na obrazku obok). Prezentowane są tu następujące informacje:
a) nazwa organizatora – która jest równocześnie linkiem do strony ze szczegółami o danym organizatorze wraz z listą wszystkich spotkań, które organizuje, a które wprowadzone są do kalendarza w tym serwisie;
b) telefon;
c) e-mali;
d) strona internetowa;

– dodatkowe szczegóły o miejscu spotkania (zielona ramka, sekcja C). Znajduje się tutaj:
a) nazwa miejsca w którym odbywa się spotkanie (jest ono jednocześnie linkiem do strony ze szczegółami o danym miejscu zawierającą nieco większą mapę ułatwiającą lokalizację danego obiektu oraz dodakowe informacje o danym miejscu – jeżeli zostały wprowadzone, wraz z listą wszystkich spotkań, które planowane są w danym miejscu)
b) adres
c) telefon
d) strona internetowa

Podczas korzystania z serwisu mogą pojawić się w tobie różne pytania. Poniżej znajdują się odpowiedzi na niektóre z nich (jeżeli w poniższej liście nie ma odpowiedzi na twoje pytanie, zadaj je korzystając ze strony Kontakt):

Dokładamy wszelkich starań aby wszystkie dane zawarte na tej stronie były zgodne z rzeczywistością i pozbawione błędów. Jednak, mimo tego, błędy mogą (i prawdopodobnie będą) się zdarzać. Jeżeli wiec zauważyłeś jeden z nich, wielką pomocą dla nas będzie jeżeli nas o tym poinformujesz. W tym celu wykorzystaj formularz na stronie Zgłoszenie błędu na stronie (pamiętaj o podaniu strony na której znalazłeś błąd oraz opisie tego czego błąd dotyczył).

W związku z tym, że nie możemy w 100% zapewnić poprawności danych znajdujących się w naszym kalendarzu (nie jesteśmy organizatorami tych wydarzeń więc bazujemy na informacjach dostarczonych nam przez organizatorów), dodatkowe potwierdzenie terminu i miejsca spotkania jest dobrą praktyką – zwłaszcza, gdy wybierasz się na spotkanie z miejsca znacznie oddalonego od tego, w którym spotkanie się odbędzie. Podobnie, jeżeli z jakiś powodów bardzo zależy ci na obecności na danym spotkaniu, powinnaś/powinieneś, korzystając z danych podanych na stronie organizatora, potwierdzić miejsce i termin tego spotkania.