Dla organizujących wydarzenia

Jeżeli organizujesz wydarzenia w ramach posługi Kościoła Rzymsko-Katolickiego, na których Bóg jest uwielbiony i są to spotkania, w których uczestniczyć może każdy, to mam nadzieję, że portal ten może być skutecznym narzędziem, dzięki któremu na twoich spotkaniach pojawią się nowe osoby. I dzięki temu coraz więcej osób, w całej Polsce, każdego dnia będzie wielbić naszego Pana, Jezusa Chrystusa.

Narzędzia, przy pomocy których zbudowany został ten serwis (The Events Calendar PRO – plugin WordPressa) sprawia, że bardzo łatwo wprowadzić do naszej bazy regularnie (lub nieregularnie) powtarzające się wydarzenia (np. co poniedziałek, w drugi piątek miesiąca za wyjątkiem konretnej daty itp). I, według naszej wiedzy, spotkania uwielbieniowe najczęściej mają taki, mniej lub bardziej regularny, charakter. Mamy nadzieje, że takie spotkania będą stanowiły większość wydarzeń w naszej bazie (dla nas oznacza to przede wszystkim jednorazowy nakład pracy i możliwość, stosunkowo niewielkim nakładem pracy, ogarnięcia wielu spotkań). Minusem takiego rozwiązania jest to, że wszystkie spotkania w serii będą miały ten sam opis. Jeżeli zależy ci na tym, aby osoby zainteresowane spotkaniem miały możliwość sprawdzenia szczegółów, które mogą być różne od spotkania do spotkania, proponujemy stworzyć stronę (WAŻNE: strona taka musi mieć stały adres www), na której będą te szczegóły prezentowane. Taka strona będzie widoczna przy opisie wydarzenia na naszym portalu. W ten sposób zainteresowane osoby, po kliknięciu w link, znajdą szczegóły zmieniające się dla danego spotkania.

Wydarzenia możesz dodać na stronie Dodanie/edycja wydarzenia.

Poniżej zebraliśmy najważniejsz pytania i odpowiedzi, które mogą się pojawić podczas dodawania/edycji wydarzeń.

Nie. I mamy nadzieje, że nigdy korzystanie z serwisu nie będzie płatne. Zarówno dla szukających uwielbienia jak i organizujących takie wydarzenia.

Wydarzenie możesz dodać na stronie Dodanie/edycja wydarzenia

Do naszego serwisu możesz dodać każde wydarzenie organizowane w ramach Kościoła Rzymsko-Katolickiego, które przeznaczone jest dla osób, które chcą uwielbić Pana Boga (śpiewem, tańcem, modlitwą, w adoracji itp). Jeżeli wydarzenie, które organizujesz dotyczy innego wyznania niż Rzymsko-Katolickie, to takie spotkanie nie zostanie dodane do naszej bazy.

Standardowo wydarzenie powinno zostać dodane w ciągu 1 dnia roboczego. W wyjątkowych sytuacjach ten czas może się wydłużyć do 3-4 dni. Po wprowadzeniu danych otrzymasz od nas maila z potwierdzeniem dodania informacji do naszej bazy, wraz z prośbą o sprawdzenie ich poprawności. Jeżeli po 4 dniach nie otrzymasz od nas wiadomości przypomnij się proszę 🙂 Postaramy się jak najszybciej wyjaśnić przyczynę opóźnienia:-)

Edytować dane możesz przy pomocy strony Dodanie/edycja wydarzenia. W odpowiednich polach formularza opisz zmiany, które chcesz dokonać, lub wyślij maila z opisem zmian.

Tak. Jednak taka opcja na razie nie została udostępniona publicznie w serwisie (być może stanie się to w przyszłości). Wymaga ona trochę większego zaawansowania w korzystaniu z formularzy i ma sens jedynie w przypadku organizatora, który chce dodawać wiele wydarzeń. Jeżeli uważasz, że taka możliwość jest dla Ciebie interesująca, skontaktuj się z nami poprzez stronę: Kontakt. Porozmawiamy o tym i jeżeli rzeczywiście będzie miało to sens, udostępnimy Ci panel do dodawania wydarzeń.

Nie. Nie gromadzimy danych w celach innych niż niezbędnych do publikowania wydarzeń. Twoje imię i e-mail  (ew. telefon) są nam potrzebne, aby wyjaśnić ew. wątpliwości dot. informacji, które do nas przesłałeś/aś. Do żadnych innych celów nie zostaną wykorzystane. Nie planujemy wysyłać żadnych innych wiadomości do ciebie. Więcej na ten temat znajdziesz w regulaminie, który dostepny jest tutaj: Regulamin serwisu.